Kolejnych mocnych i niepodważalnych dowodów na upolitycznienie polskiego systemu sprawiedliwości oraz kartelowych powiązań ich reprezentantów, dostarczyli dziennikarze śledczy rozpracowujący zjawisko pedofilii w kościele katolickim oraz w polskim show-biznesie.

Dramatyczne losy nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego przez bogatych i wpływowych ludzi, wywołały burzę i zwróciły oczy opinii publicznej w stronę nie tylko osób bezpośrednio fizycznie i psychicznie krzywdzących dzieci, ale przede wszystkim w stronę ludzi, którzy pomagają kryminalistom uniknąć odpowiedzialności karnej.

Filmy braci Sekielskich pt. „Zabawa w chowanego”

https://www.youtube.com/watch?v=T0ym5kPf3Vc&t=3283s i

„Tylko nie mów nikomu”

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4

poruszające tematykę ukrywanej pedofilii w kościele pokazują skrajną bezkarność księży,
którzy zamiast zostać odizolowani od dzieci i pociągnięci do odpowiedzialności karnej, zazwyczaj byli przenoszeni do innej diecezji, by bezkarnie i za przyzwoleniem mogli krzywdzić kolejne dzieci.

Za bezkarnością duszpasterzy stoją nie tylko ich przełożeni, którzy doskonale znali ten proceder,
ale również kościelne osoby prawne oraz przedstawiciele prawa w postaci prokuratury i sądów.
Filmy braci Sekielskich obnażają tylko kilka przypadków, ale dramat ludzi, którym złamano i wciąż łamie się życie, dzieje się na wielką skalę, a wymiar sprawiedliwości swoją celową biernością tuszuje sprawy i „zamiata pod dywan”.
Powodem są różnego rodzaju układy i powiązania kościelno-polityczne, gdzie „ręka rękę myje”.

Ofiary i ich rodziny latami czekają na sprawiedliwość, która nie jest egzekwowana.
Innym cennym dokumentem pokazującym jak działają w praktyce układy tzw. elit, czyli ludzi wpływowych, majętnych i w realnej rzeczywistości wyjętych spod prawa, jest najnowsza produkcja Sylwestra Latkowskiego pt.

” Nic się nie stało”.

https://vod.tvp.pl/website/nic-sie-nie-stalo,48142271

Poruszająca historia skrzywdzonych nieletnich dziewczyn, z których co najmniej jedna popełniła samobójstwo, które były werbowane i wykorzystywane w celach seksualnych, a potem szantażowane i zastraszane.
Sutenerami są majętni i wpływowi ludzie, a oprawcami osoby również z pierwszych stron gazet show-biznesu, którym nie stawia się zarzutów, podobnie jak nie pociąga się do odpowiedzialności karnej dziennikarzy znanych stacji TV,
którzy wsiadają pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających za kierownicę narażając innych na utratę życia.
Powodem są układy korupcyjno-towarzyskie, gdzie znów „ręka rękę myje”.

Za zwyrodniałym systemem prawnym w Polsce kryją się kliki polityczno-urzędnicze.
Niezależne sądy i prokuratury to fikcja, niezależne policyjne śledztwa to fikcja.
Debata publiczna trwa, potępia się oprawców, potępia się świadków i osoby biernie przyglądające się temu zjawisku, ale czy dostatecznie mocno potępia się bierność polityków i urzędników?
Kiedy i jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje?
Czego w kwestiach ochrony dzieci dokonali partyjni politycy (PiS) przez ostatnie 5 lat?
Gdzie realizacja wyborczych obietnic zatrzymania bezprawnego i bezzasadnego zabierania dzieci z rodzin?
Pokrzywdzone osoby, które zostały bez pomocy, to nie tylko ofiary pedofilskiej szajki, to są również rozbite rodziny pozostawione bez pomocy poza granicami Polski.

http://wolnespoleczenstwo.org/pl/apel-pedagogow-o-miedzynarodowa-ochrone-polskich-rodzin/

To setki odebranych przez obce rządy dzieci, które nie są sierotami i mają biologiczne rodziny, a mimo tego zafundowano im traumatyczne przeżycia, wyrywając z rodzinnego domu dla korzyści finansowych.
Państwo nie potrafi, a może nie chce dostrzec dzieci w niewłaściwym towarzystwie i skutecznie interweniować, by je chronić, natomiast zdolne jest atakować rodziny, by zabierać dzieci, umożliwiając ich wykorzystywanie w celach finansowych w Polsce i za  granicą. To także polskie sieroty, które dla korzyści finansowych, wydawane są zagranicznym pedofilom.

http://exposedstate.com/watch/blog/post/dzielo-zycia-barbary-p-

Obecna polityka to fałszywa gra i obietnice bez pokrycia, to „pozytywne” wizerunki polityków kreowane w mediach propagandowych, które nie mają żadnego przełożenia w realnej rzeczywistości.
W obecnej chwili politycy i urzędnicy wyjęci są spod prawa, podobnie jak celebryci i przedstawiciele kościoła nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje kryminalne przewinienia.
Polski system sprawiedliwości upadł całkowicie i stał się zwyrodniałym systemem niesprawiedliwości.